همراه دختران جوان رفتن مسابقات فوتبال لیگ یک

همراه دختران جوان رفتن: مسابقات فوتبال لیگ یک مس رفسنجان هفته 33 کرمان

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارش باران در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، کاهش ۴ تا ۸ درجه‌ای دما در بعضی مناطق کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به کم کردن ۴ تا ۸ درجه‌ای دما در استان‌های ساحلی دریای خزر از بارش باران در پایتخت خبر داد.

بارش باران در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، کاهش ۴ تا ۸ درجه‌ای دما در بعضی مناطق کشور

کاهش ۴ تا ۸ درجه ای دما در بعضی مناطق کشور/ بارش باران در تهران

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به کم کردن ۴ تا ۸ درجه ای دما در استان های ساحلی دریای خزر از بارش باران در پایتخت خبر داد.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه بعد ازظهرامروز در شمال غرب کشور رشد ابر، وزش باد وبارش پراکنده باران آینده نگری می شود، اظهار کرد: این اوضاع درمناطقی از کردستان، گیلان، خراسان رضوی نیز دور از انتظار نیست.

بارش باران در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، کاهش ۴ تا ۸ درجه‌ای دما در بعضی مناطق کشور

وی با اشاره به اینکه درسایر مناطق کشور امروز جو پایدار هست، تصریح کرد: از امروز تا فردا (۱۹ مهر) زیاد کردن دما دراستان های ساحلی دریای خزر بین ۲ تا ۶ درجه آینده نگری می شود همچنین ازبعد ازظهر فردا با نفوذ جریان های خنک شمالی ضمن کم کردن ۴ تا ۸ درجه ای دما دراستان های ساحلی دریای خزر و اردبیل، ابرناکی، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی افزود: از بعد ازظهر فردا (۱۹ مهر) در مناطقی از شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی و شمال زنجان نیز رشد ابر و رگبار پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد. روز پنج شنبه (۲۰ مهر) ابرناکی و بارش باران درسواحل دریای خزر ادامه دارد و درمناطقی از خراسان شمالی، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی وارتفاعات البرز در زنجان، قزوین، البرز، سمنان و پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز رشد ابر و رگبار پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد رخ می دهد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به کم کردن ۴ تا ۸ درجه‌ای دما در استان‌های ساحلی دریای خزر از بارش باران در پایتخت خبر داد.

وظیفه با بیان اینکه دریای خزر از بعد ازظهر فردا وطی روزهای پنج شنبه وجمعه (۲۰ و۲۱ مهر) مواج آینده نگری می شود، گفت: در همین مدت بخش های مرکزی خلیج فارس نیز به باعث وزش باد شدید مواج خواهد شد. فردا نیز در جنوب غرب کشور، پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست.

وی در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا ( ۱۹ مهر) صاف گاهی همراه با وزش باد و بارش پراکنده با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و روز پنج شنبه (۲۰ مهر) نیمه ابری به تدریج صاف همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: ایران | باران | دریای خزر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog