همراه دختران جوان رفتن مسابقات فوتبال لیگ یک

همراه دختران جوان رفتن: مسابقات فوتبال لیگ یک مس رفسنجان هفته 33 کرمان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سود تقریبی بقیه، ۸۱هزار تومان ، امسال فقط دو دهک سود کامل می‌گیرند

امروز با اتمام مهلت مشمولان سهام عدالت جهت زیاد کردن صورت حساب خود، سامانه سهام عدالت به مدت سه روز تعطیل شد. علاوه بر این مدت زیادی به واریز سود سهام عدالت مرب

سود تقریبی بقیه، ۸۱هزار تومان ، امسال فقط دو دهک سود کامل می‌گیرند

امسال فقط دو دهک سود کامل می گیرند/سود تقریبی بقیه، ۸۱هزار تومان

عبارات مهم : میلیون

امروز با اتمام مهلت مشمولان سهام عدالت جهت زیاد کردن صورت حساب خود، سامانه سهام عدالت به مدت سه روز تعطیل شد. علاوه بر این مدت زیادی به واریز سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ نمانده هست، مشمولانی که ۶۰۰ هزار تومان سهام عدالت دارند حدودا ۷۲ هزار تومان تا ۹۰ هزار تومان، سودِ سال مالی ۱۳۹۵ دریافت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، مشمولان سهام عدالت تا ۳۰ مهرماه سال ۱۳۹۶ مهلت داشتند صورت حساب سهام عدالت خود را حداکثر تا مبلغ یک میلیون تومان زیاد کردن دهند. این مهلت سابقا تا آخر شهریورماه بود، ولی با صلاحدید شورای عالی اصل ۴۴ تا آخر مهرماه تمدید شده است بود.

سود تقریبی بقیه، ۸۱هزار تومان ، امسال فقط دو دهک سود کامل می‌گیرند

پس از آخر مهلت مشمولان جهت زیاد کردن صورت حساب سهام خود از امروز این سامانه به مدت سه روز تعطیل شده است هست. بنابر آنچه که شرکت شخصی سازی اعلام کرده این تاریخ دیگر تمدید نمی شود و از امروز به بعد مشمولان سهام عدالت نمی توانند صورت حساب خود را زیاد کردن دهند.

البته دو دهک پایین درآمدی که مشمول بر کمیته امداد و شرکت بهزیستی می شود، مشمول بر ۵۰ درصد تخفیف شده است اند و در هر صورت نیازی نبود که صورت حساب خود را زیاد کردن دهند به این افراد به مبلغ یک میلیون تومان سهام عدالت تخصیص داده شده است است.

امروز با اتمام مهلت مشمولان سهام عدالت جهت زیاد کردن صورت حساب خود، سامانه سهام عدالت به مدت سه روز تعطیل شد. علاوه بر این مدت زیادی به واریز سود سهام عدالت مرب

آن طور که مسوولان شرکت شخصی سازی و وزیر امور اقتصادی و دارایی عنوان کردند زمانی به واریز سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ نمانده و در روزها و هفته های آتی سود سهام عدالت به حساب این مشمولان واریز خواهد شد.

گفته می شود مشمولانی که صورت حساب خود را تا آخر سال ۱۳۹۵ به میزان یک میلیون تومان زیاد کردن داده اند حدودا ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان بابت سال مالی ۱۳۹۵ سود دریافت خواهند کرد. همچنین مشمولانی که ارزش سهام عدالت ارزش کمتر از یک میلیون تومان است به تناسب ارزش سهام عدالت ارزش سود دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال کسانی که ۶۰۰ هزار تومان سهام عدالت داده اند حدودا ۷۲ هزار تومان تا ۹۰ هزار تومان سود دریافت خواهند کرد که اگر از این دو عدد میانگین بگیریم سود این مشمولان حدودا ۸۱ هزار تومان خواهد شد.

واژه های کلیدی: میلیون | دریافت | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog