همراه دختران جوان رفتن مسابقات فوتبال لیگ یک

همراه دختران جوان رفتن: مسابقات فوتبال لیگ یک مس رفسنجان هفته 33 کرمان

گت بلاگز اخبار حوادث شناسایی سارقان از روی کاپشن

چهار سارق نقابدار که به زور وارد منزل همسایه روبه‌رویی‌شان شدند و بعد از بستن دست و پای همسران جوان، اموال آنها را دزدیدند هرگز تصور نمی‌کردند از روی رنگ کاپشن‌

شناسایی سارقان از روی کاپشن

عبارات مهم : کاپشن

چهار سارق نقابدار که به زور وارد منزل همسایه روبه رویی ارزش شدند و بعد از بستن دست و پای همسران جوان، اموال آنها را دزدیدند هرگز تصور نمی کردند از روی رنگ کاپشن ارزش شناسایی شوند.

به گزارش جام جم، چندی پیش گشت کلانتری گیلاوند به چهار پسر افغان مشکوک شد و آنها را تحت تعقیب قرار داد. دو نفر از آنها متواری شدند ولی دو نفر دیگر که صورت های خود را پوشانده بودند در دام پلیس افتادند. در بازرسی بدنی از آنها، مقادیری طلا و پول به دست آمد ولی آنها مدعی بی گناهی شدند.

چند ساعت بعد، زن و شوهری جوان به کلانتری مراجعه کردند و گفتند چهار مرد با صورت های پوشیده، وارد منزل ارزش شده است اند و بعد از بستن دست و پایشان، طلا و پول هایشان را دزدیده اند. مرد جوان گفت: «در منزل بودیم که زنگ حیاط به صدا درآمد. در را باز کردم ولی ناگهان چهار پسر نقابدار وارد شدند و بعد از ضرب و شتم من و همسرم، دست و پایمان را با دستبند پلاستیکی بستند و هر دویمان را به زور در یکی از اتاق ها انداختند. سپس سراغ طلا و جواهرات همسرم و پول های نقد رفتند و آنها را به ارزش شش میلیون تومان با خود بردند. ما بسختی توانستیم دست و پایمان را باز کنیم.»

شناسایی سارقان از روی کاپشن

با ثبت این اظهارات، سارقان و شاکیان مواجهه حضوری شدند و زن شاکی از روی رنگ کاپشن، سارقان را شناخت. با محرز شدن سرقت، پرونده جهت صدور حکم در اختیار شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت.

صبح دیروز، مالباخته ها به علت اعلام بخشش، در جلسه حضور نداشتند. دو متهم ولی به نوبت در جایگاه ایستادند و بار دیگر اظهار بی گناهی کردند. آنها گفتند: «ما نگهبان باغ روبه رویی بودیم ولی اصلا در دزدی نقشی نداشتیم و بی گناهیم.» این در حالی است که هر دو متهم با پرداخت چهار میلیون تومان، رضایت مالباخته ها را جلب کرده اند. در آخر دادگاه، قضات وارد شور شدند و هر دو متهم را به جرم دزدی مقرون به آزار به ده سال حبس محکوم کردند.

چهار سارق نقابدار که به زور وارد منزل همسایه روبه‌رویی‌شان شدند و بعد از بستن دست و پای همسران جوان، اموال آنها را دزدیدند هرگز تصور نمی‌کردند از روی رنگ کاپشن‌

واژه های کلیدی: کاپشن | دادگاه | شناسایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog