همراه دختران جوان رفتن مسابقات فوتبال لیگ یک

همراه دختران جوان رفتن: مسابقات فوتبال لیگ یک مس رفسنجان هفته 33 کرمان

گت بلاگز اخبار حوادث جوان24ساله بعد از چاقوزدن به پسر11ساله،خودش را از طبقه سوم پرت کرد ، یک اتفاق مرموز

ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه 29 تیر زن جوان به همراه دو پسر 11 و 5 ساله‌اش از آپارتمان طبقه دوم جهت دورهمی راهی منزل همسایه طبقه چهارم بودند.

یک اتفاق مرموز/ جوان24ساله بعد از چاقوزدن به پسر11ساله،خودش را از طبقه سوم پرت کرد

عبارات مهم : ایران

ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه 29 تیر زن جوان به همراه دو پسر 11 و 5 ساله اش از آپارتمان طبقه دوم جهت دورهمی راهی منزل همسایه طبقه چهارم بودند.

کشور عزیزمان ایران نوشت: آنها از پله ها به سمت اوج می رفتند و تازه به پاگرد طبقه سوم رسیده بودند که ناگهان درآپارتمانی باز شد و پسر جوانی چاقو به دست به طرف آنها حمله ور شد. زن جوان که از دیدن این صحنه وحشت کرده بود با فریاد از فرزند هایش خواست فرار کنند. ولی پسر 11 ساله اش در حال فرار تعادلش را ازدست داد و زمین افتاد.

مرد جوان با دیدن این صحنه به سوی پسربچه هراسان خیز برداشت و دو ضربه به شکم و پهلویش زد. در حالی که کودک مجروح با بدنی خونین از درد فریاد می کشید، زن و مردی میانسال از آپارتمان ضارب خارج شده است و با زور او را به داخل آپارتمان بردند. ولی لحظاتی نگذشته بود که پسر 24 ساله با چاقویی که در دست داشت از طبقه سوم به پایین افتاد و جان باخت.

جوان24ساله بعد از چاقوزدن به پسر11ساله،خودش را از طبقه سوم پرت کرد ، یک اتفاق مرموز

«سکینه سوری» که هنوز در شوک این ماجرای هولناک است به خبرنگار حوادث «ایران» گفت: «بدن پسرم هنوز گرم بود و با وجود درد چاقویی که خورده بود توانستیم خودمان را به طبقه پایین برسانیم. با صدای سعید، یکی از همسایه ها از منزل خارج شده است بود. از وحشت حمله دوباره پسر خطرناک از همسایه مان خواهش کردم اجازه بدهد که ما وارد آپارتمانشان شویم. ولی پسرم سعید، لحظاتی بعد ازشدت درد و خونریزی بیهوش شد. می خواستیم به اورژانس و پلیس زنگ بزنیم که ناگهان صدای مهیبی آمد. پسر جوانی که به سعید حمله کرده بود خودش را از پنجره طبقه سوم پایین انداخته بود.»

با سقوط پسر جوان و کشته شدن او، عنوان به بازپرس کشیک پایتخت اعلام شد و بازپرس منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور تحقیقات تخصصی در این خصوص را صادر کرد.

ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه 29 تیر زن جوان به همراه دو پسر 11 و 5 ساله‌اش از آپارتمان طبقه دوم جهت دورهمی راهی منزل همسایه طبقه چهارم بودند.

بررسی های مقدماتی نشان می دهد ضارب بعد از این حمله با چاقوی خونین، خود را از پنجره به پایین انداخته و به زندگی اش آخر داده هست. تحقیقات تکمیلی جهت برطرف ابهام ها در این باره ادامه دارد.پسرنوجوان نیزهم اکنون دربیمارستان خوابیدن است.حال آنکه یکی ازکلیه هایش را ازدست داده است.

واژه های کلیدی: ایران | حوادث | آپارتمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog