همراه دختران جوان رفتن مسابقات فوتبال لیگ یک

همراه دختران جوان رفتن: مسابقات فوتبال لیگ یک مس رفسنجان هفته 33 کرمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افشای راز حضور عجیب‌ترین عضو در کادرفنی کی‌روش

پیش از جام جهانی روسیه خبری جالب توجه و عجیب از همکاری یک مربی با کادرفنی کارلوس کی‌روش منتشر شد. 

افشای راز حضور عجیب‌ترین عضو در کادرفنی کی‌روش

افشای راز حضور عجیب ترین عضو در کادرفنی کی روش

عبارات مهم : فرزند

پیش از جام جهانی روسیه خبری جالب توجه و عجیب از همکاری یک مربی با کادرفنی کارلوس کی روش منتشر شد.

به گزارش ایلنا، حضور حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی ووشو در کنار تیم ملی فوتبال آنقدر عجیب بود که حالا می توان حرف های تازه ای از او و همکاری اش با کی روش شنید.

اوجاقی توضیح می دهد: «کی روش در نظر داشت فرزند ها را از لحاظ جنگندگی، معنوی روانی و برخوردهای فیزیکی فوتبال اوج ببرد. فوتبال یک بازی فیزیکی است که ده ها برخورد فیزیکی و مصاف های تک به تک دارد. کی روش می خواست در این برخورد ها، جنگندگی فرزند ها بالاتر رود و از لحاظ فیزیکی به خودباوری و اعتماد به نفس بیشتری برسند. کی روش می خواست از طریق ورزش های رزمی به بخشی از این اهداف دست پیدا کند و در کنار تمرین های تیم، تمرین هایی انجام شود تا بازیکنان برانگیخته شوند و روحیه جنگندگی آنها اوج برود.»

افشای راز حضور عجیب‌ترین عضو در کادرفنی کی‌روش

اوجاقی ادامه داد: «کاری که ما کردیم این نبود که من بخواهم چیزی به بازیکنان آموزش دهم، بازیکنان کارهای خود را در تیم ملی و کلوب ها انجام داده بودند ولی یکسری توانمندی هایی داشتند که خودشان از آن آگاهی نداشتند، کار ما این بود که کلید آن توانایی ها را جهت ارزش روشن کنیم. به بازیکنان نشان دادیم که توانایی های زیادی دارند و پله پله یکسری کارها و حرکاتی انجام دادیم که فهمیدند این توانمندی را در برخوردهای فیزیکی دارند و چون به این توانایی رسیدند از لحاظ روانی نیز به این خودباوری رسیدند که در برابر بازیکنان مطرح خارجی چیزی کم ندارند و می توانند با آنها مقابله کنند.»

سرمربی تیم ملی ووشو ادامه داد: «نتیجه این تمرین ها این بود که بازیکنان ما فهمیدند از لحاظ فیزیکی، توانمندی های زیادی در ضربه پذیری دارند و حتی برتر از رقبا هستند و آن وحشت اولیه که از حریفان و ضرب دیدگی داشتند با این خودباوری از بین رفت. همه نشانه ما این بود که با تمرین های رزمی کاری کنیم تا بازیکنان مان با اعتماد به نفس اوج به مصاف حریفان بروند. قدرت تصمیم گیری لحظه ای و سرعت تصویر العمل فیزیکی در کمترین لحظه انجام شود که خدا را شکر این روحیه و تلاش در تک تک فرزند هایی که با آنها کار کردیم دیده شد.»

پیش از جام جهانی روسیه خبری جالب توجه و عجیب از همکاری یک مربی با کادرفنی کارلوس کی‌روش منتشر شد. 

واژه های کلیدی: فرزند | فوتبال | بازیکنان | بازی فیزیکی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog