همراه دختران جوان رفتن مسابقات فوتبال لیگ یک

همراه دختران جوان رفتن: مسابقات فوتبال لیگ یک مس رفسنجان هفته 33 کرمان

گت بلاگز سیاسی سفیر کشور عزیزمان ایران از هموطنان ایرانی مقیم اسلوونی جهت همکاری گسترده در انتخابات قدردانی کرد

سفیر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در لوبلیانا در پیامی از استقبال و حضور حماسی و پرشور ایرانیان مقیم اسلوونی در انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.

سفیر کشور عزیزمان ایران از هموطنان ایرانی مقیم اسلوونی جهت همکاری گسترده در انتخابات قدردانی کرد

به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ مرتضی درزی رامندی سفیر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در اسلوونی، در پیامی از استقبال و حضور حماسی و پرشور ایرانیان مقیم اسلوونی در انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.

عبارات مهم : ایران
رامندی تصریح کرد: همگام با اقیانوس خروشان ملت در داخل و خارج از کشور، ایرانیان مقیم اسلوونی نیز در روز کاری جمعه و به تناسب تعداد اندک آنان در این کشور، حضوری حداکثری در پای صندوق رأی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری داشتند و با مراجعه به صندوق رأی جهت تعیین آینده کشور و تثبیت مردمسالاری دینی، برگ زرینی را در تاریخ کشور عزیزمان ایران اسلامی رقم زدند.

وی برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و حضور حماسی و غرورآفرین بیش از 41 میلیون نفر در پای صندوق های رأی در داخل و خارج از کشور را افتخاری غرور انگیز جهت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اعتبار ای استوار جهت دولت و مایه مباهات و سرافرازی ایرانیان خواند و تأکید کرد: در حال حاضر مرحله نوینی در روند پیشرفت و آبادانی کشور، تقویت اقتدار و قدرت ملی و زیاد کردن اعتلای نقش و جایگاه منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران شروع شده است است.

رأی گیری از ایرانیان مقیم اسلوونی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در شعبه اخذ رأی مستقر در سفارت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در لوبلیانا پایتخت این کشور انجام شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | صندوق | اسلامی | ایرانی | اسلوونی | ایرانیان | انتخابات ریاست جمهوری | حضور مردم در انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog