همراه دختران جوان رفتن مسابقات فوتبال لیگ یک

همراه دختران جوان رفتن: مسابقات فوتبال لیگ یک مس رفسنجان هفته 33 کرمان

گت بلاگز مازندران جانبازان شهدای زنده انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران

جانبازان شهدای زنده انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران هستند و جايگاه بارز جانبازان و مجاهدت آنان در دوران دفاع مقدس بی بدیل بوده هست.

جانبازان شهدای زنده انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، پایگاه خبری پلیس اعلام کرد، به مناسبت اعياد بزرگ شعبانيه و ميلاد سراسر نور باب الحوائج حضرت ابوالفضل العباس (ع) که به روز جانباز نامگذاری شد، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران عصر دیروز به همراه سرهنگ شالیکار با حضور در منزل جانباز 100 درصد ناجا حسین حیدری با وی دیدار کرد.

سردار میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت ائمه اطهار با اشاره به ايثار و از خودگذشتگی جانبازان در دوران دفاع مقدس، گفت: نقش و جايگاه بارز جانبازان و مجاهدت آنان در دوران دفاع مقدس بی بدیل بوده است.

جانبازان شهدای زنده انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران

وی جانبازان را شهدای زنده انقلاب دانست و افزود: جانبازان با الهام از کردار و منش بزرگ جانباز کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) درس فداکاری، دلیری و وفا را آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رساندند.

سردار میرفیضی گفت : جانبازان در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام، تا پای جان ایستادید و با اهدای بخشی از وجود خود، از حریم اسلام محافظت کردید و در حقیقت از خود گذشته و به خدا رسیده اید.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: جانبازان امروز با حضور در صحنه های متفاوت سیاسی، فرهنگی، علمی و ورزشی از ارزش ها و اهداف انقلاب اسلامی دفاع کرده و با عمل به دستورات و احکام الهی، الگوی شایسته ای جهت جوانان و همه مردم انقلابی به شمار می آیند.

فرمانده انتظامی استان در این دیدار لوح سپاس و هدیه به این جانباز قهرمان اهداء کرد.

جانبازان شهدای زنده انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران هستند و جايگاه بارز جانبازان و مجاهدت آنان در دوران دفاع مقدس بی بدیل بوده هست.

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: انقلاب | جانباز | انقلابی | مازندران | فرمانده انتظامی | فرمانده انتظامی استان | جانبازان دفاع مقدس | شهدای زنده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog