همراه دختران جوان رفتن مسابقات فوتبال لیگ یک

همراه دختران جوان رفتن: مسابقات فوتبال لیگ یک مس رفسنجان هفته 33 کرمان

گت بلاگز کرمانشاه برپایی نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار قرآنی در استان کرمانشاه

معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار قرآنی در استان خبر داد.

برپایی نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار قرآنی در استان کرمانشاه

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛از برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب و نرم افزار قرآنی در کرمانشاه خبر داد و گفت: این نمایشگاه که بخشی از برنامه های مراسم خوش حالی رمضان است از ۱۶ خرداد افتتاح می شود.
وی محل برپایی این نمایشگاه را فرهنگسرای «شهر» شهرداری کرمانشاه واقع در چهارراه جوانشیر اعلام کرد و افزود: این نمایشگاه تا ۲۶ خرداد و به مدت ۱۰ روز آماده دیدار علاقه مندان است.

عبارات مهم : نمایشگاه

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از وجود حدود ۵ هزار عنوان کتاب و نرم افزار قرآنی در این نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: کتب و نرم افزارهای موجود در این نمایشگاه با تخفیف ۴۰ درصدی- که از طریق بن کارت کتاب در این نمایشگاه به علاقه مندان و دوستداران کتاب و کتابخوانی ارائه می شود- عرضه خواهد شد.
وی وقت افتتاح این نمایشگاه را روز سه شنبه ۱۶ خرداد راس ساعت ۱۰ صبح اعلام و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه به مناسبت ماه مبارک رمضان برپا می شود و از سری برنامه های مراسم خوش حالی رمضان که به وسیله معاونت قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تدارک دیده شده است است.
انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: نمایشگاه | کرمانشاه | کرمانشاه | نمایشگاه کتاب | قران کریم | فرهنگ و ارشاد اسلامی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog