همراه دختران جوان رفتن مسابقات فوتبال لیگ یک

همراه دختران جوان رفتن: مسابقات فوتبال لیگ یک مس رفسنجان هفته 33 کرمان

گت بلاگز کرمان استاندارد سازی 41 جایگاه سی ان جی در کرمان

مدیرکل استاندارد کرمان گفت: 41 جایگاه سی ان جی تاکنون در استان کرمان استانداردسازی شده است هست.

استاندارد سازی 41 جایگاه سی ان جی در کرمان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛ علی بیگ زاده مدیرکل استاندارد استان کرمان در نشست شورای استانداردسازی در فرمانداری رفسنجان گفت: 33 جایگاه سی ان جی در استان کرمان در حال استانداردسازی است.
وی با اشاره به وجود 500 واحد تولیدی در استان کرمان تصریح کرد: باید جهت تولیدات این واحدها استانداردهایی از جمله ورودی، خروجی، آزمایشگاه، اوضاع نیروی انسانی و فیزیکی و غیره تعریف شود تا خروجی کالای تولید شده است زندگی و سلامت مردم را به خطر نیندازد.

عبارات مهم : ایران

وی با بیان اینکه کشاورزان بعد از باسکول کردن محصولات کشاورزی قبض دریافت می کنند بیان کرد: 600 باسکول در استان کرمان وجود دارد که باید سالی یک مرتبه کالیبره شود و استاندارد آنها مورد سنجش قرار گیرد.
بیگ زاده با اشاره به اینکه اتفاقات خوبی در سطح بین المللی افتاده است گفت: قبل از دولت تدبیر و امید جایگاه و رتبه استاندارد کشور عزیزمان ایران 32 بوده که با افزایش پنج رتبه به 27 رسیده است.
وی ادامه داد: قبل از اجرایی شدن برجام 32 کشور دنیا استاندارد کشور عزیزمان ایران را قبول داشتند که با تعاملات در سطح بین المللی امروز 72 کشور دنیا استاندارد کشور عزیزمان ایران را پذیرفته اند.
وی اظهار کرد: پذیرفتن و تأیید استاندارد کشور عزیزمان ایران در 72 کشور دنیا به این معنی است که کالای صادراتی کشور عزیزمان ایران با کیفیت است و اصالت دارد و این کشورها جهت این کیفیت و اصالت ارزش قائل هستند.
بیگ زاده عنوان کرد: حد مجاز آلاینده ها را بر روی پنج محصول کشاورزی بررسی کردیم و خوشبختانه در چهار محصول جواب گرفتیم.
وی ادامه داد: در استاندارد باید تأثیرات 46 نمونه سم بر محصولات کشاورزی مورد سنجش قرار گیرد که بیش از 70 نوع سم را مورد سنجش قرار دادیم و در رفسنجان چهار نوع سم جواب داده و امروز گواهی استاندارد این نمونه ها اعطا می شود تا به تولید انبوه برسد.
مدیرکل اداره استاندار استان کرمان خاطرنشان کرد: 25 درصد باغات کشور در این استان زیر کشت محصولاتی همچون گردو، پسته، بادام، مرکبات، خرما و غیره قرار دارد.
وی ادامه داد: محصولات کشاورزی تابع استاندارد اضطراری نیستند ولی این کار انجام می شود تا با اطمینان خاطر محصول ارگانیک را صادر و به رونق کشور کمک شود.
انتهای پیام/س

واژه های کلیدی: ایران | محصول | کرمان | محصولات | کشاورزی | استاندارد | جایگاه سی ان جی | استان کرمان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog